سرویس و خدمات

ما راه حل های کامل IT را برای کسب و کار شما ارائه می دهیم

آزمون و ارزیابی امنیتی

تیم فنی شرکت داده پردازان ویرا رایان متشکل از متخصصان فعال در حوزه ارزیابی امنیتی، این آمادگی را دارد سامانه های شما را ارزیابی کرده و راهکارهای مناسب جهت افزایش سطح امنیت آنها ارائه دهد. این شرکت دارای مجوز آزمون و ارزیابی امنیتی از مرکز مدیریت راهبردی افتا دارد.

هوشمند سازی

تیم تخصصی هوش مصنوعی شرکت آمادگی هوشمند سازی خدمات شما در همه زمینه ها را دارد. این تیم با استفاده از فناوری های نوین در حوزه هوش مصنوعی می تواند راهکارهای کاربردی در حوزه هوشمند سازی خدمات به شما ارائه کند.

طراحی و توسعه نرم افزار​

تیم برنامه نویسی شرکت آمادگی طراحی و راه اندازی سامانه های مورد نیاز سازمان شما را دارد. طراحی سامانه ها بر اساس فناوری های نوین در حوزه خدمات آنلاین صورت می گیرد.

خدمات حوزه مالی

در حال حاضر سامانه ویراتکس شرکت در حال ارائه خدمت در حوزه ثبت فاکتورها در سامانه مودیان می باشد. این سامانه به صورت ساده و کاربردی به سازمان شما کمک می کند که فاکتورهای فروش خود را در سامانه مودیان مالیاتی ثبت و صدور کند.

مشاوره و آموزش

تیم مشاوره شرکت آمادگی ارائه خدمات مشاوره به شرکت شما در زمینه امنیت سایبری و هوش مصنوعی را دارد. علاوه بر این، شرکت ما با تکیه بر تیم آموزشی خود آمادگی برگزاری دوره های تخصصی در حوزه امنیت و هوش مصنوعی را دارد.